Zaman Sıkışıyor

Zaman çok kısaldı artık sanki.

Yeni girdiğimiz astrolojik dönemden mi, daha fazla bilinçlenmeye başladığımızdan mı, bilemiyorum ama davranışlarımızın, düşüncelerimizin etkisini anında yaşamımızda görmeye başladık.

Herkes ve herşey bize bir ayna.

Bugün yaşadıklarımı paylaşmak istedim sizinle. O kadar çok ayna var ki etrafımda, ben bile şaşkınım…

Oğlumun üniformasının eksikleri vardı ve okulun anlaştığı dükkanın elinde istediğim boy kalmadığı için sipariş verip ödemesini yapmıştım. Tam 3 hafta önce! 3 hafta geçmesine ragmen bir türlü üniforma gelmiyordu, okul da problem çıkarmaya başlıyordu.

Bu sabah işe gelince dükkanı aradım ve onlara biz güzel giydirdim! İçimdeki siniri akıttığım için çok mutlu olmuştum. Sorun çözülmemişti ama ben rahatlamıştım… Ama Evrenle akmayıp, teslimiyattan ödün verdiğim için kendime de biraz darılmıştım.

Tabii ki Evrenin beni rahat bırakmayacağını biliyordum ama böylesi kısa bir zamanda aynı şeyleri yer değiştirerek yaşayacağımı tahmin bile edemiştim…

Tam 3 saat sonra benim müşterim beni aradı, verdiği bir sipariş için bana bir güzel giydirdi! Tam ağzımı anlatmak için açacakken, birden aklıma sabah yaptığım konuşma geldi. Şok geçiriyordum. Resmen aynı olayı yaşıyordum ama şimdi konuşmanın tam ters tarafındaydım

İnanılmazdı!

Bu ne muhteşem bir düzen!

Anladım ki neyi seçiyorsak onu HEMEN yaşıyoruz. Zaman o kadar kısalmış ki…

Seçim bizim elimizde, iyi olmayı, vermeyi seçersek, Evren’de bize aynısını verecektir hem de anında…

Bugün, ne benim verdiğim sipariş ile ilgiliydi ne de benim müsterimin bana verdiği siparişle… Hepsi benim karışık durumlarda nasıl davranacağımla ile ilgiliydi.

Evren’e/Tanryı’ya bana kendi toleranssızlığımı gösterdiği için teşekkür edip, yoluma devam ediyorum.

Bol ışıklı, Evren’e teslimiyatlı bir yaşam diliyorum.

%d bloggers like this: